Mini Skypark
Noteikumi un nosacījumi

Noteikumi un nosacījumi

Standarta komplektā ietilpst ballīšu telpu noma un 15 vai 20 biļetes uz Batutu un rotaļu centra zonu.

Ja ballītē piedalās vairāk viesu, kas vēlas izmantot atrakcijas, jūs varat iegādāties papildu biļeti uz vietas par 7 € / pers. Pavadoņiem (2 vecākiem), kuri paši neizmanto atrakcijas, ieeja ir bez maksas, pārējiem viesiem jāpērk pavadoņa biļete (7 €.)

Ballīšu telpas cenā ir iekļauta iespēja izmantot svinību telpu atbilstoši iepriekš rezervētajam laikam, ir iespēja uzturēties Batutu un rotaļu centra zonā ar aktivizētu aproci līdz 3 stundām. Svinību telpas sagatavošanas un uzkopšanas laiks ir 15 minūtes, ballītes ilgums - 2,5 stundas. Ballītes beigās, lūdzu, iztīriet telpu un atbrīvojiet to savlaicīgi, lai Super Skypark komanda varētu sagatavot telpu nākamajai ballītei.

Ēdienu un dzērienus var izmantot tikai ballīšu telpās. Iziešana no svinību telpas ar pārtiku nav atļauta, lai nodrošinātu SIA APL Skypark īpašuma uzturēšanu labā darba kārtībā. SIA APL Skypark ir tiesības pieprasīt pilnu zaudējumu atlīdzināšanu, jo īpaši ar pārtiku sabojātā īpašuma atjaunošanas vērtībā.
 

Batuta un rotaļu centrā viesiem OBLIGĀTI jāatrodās zeķēs ar gumijas apakšu, lai izvairītos no paslīdēšanas. (Ja nepieciešams, tās iespējams iegādāties uz vietas parkā.). Higēnisku un drošības apsvērumu dēļ, parka teritorijā nedrīkst atrasties ar plikām pēdām!


Lūgums uz svinību telpu ņemt līdzi virsdrēbes un apavus - katrā telpā ir drēbju pakaramie un apavu plaukti. SIA APL Skypark nesniedz bērnu aprūpes pakalpojumus. Par bērniem ir atbildīgs vecāks vai persona, kas rezervēja ballīti, tostarp, ja ballīti vada pasākuma vadītājs. Lai nodrošinātu drošību, lūdzam vecākus uzraudzīt visu bērnu aktivitātes viņu ballītē.

Mēs arī iesakām iepriekš izlasīt mūsu centra noteikumus.

MAKSĀJUMA NOTEIKUMI

Nomas maksa ir atkarīga no nomātās ballīšu telpas un nedēļas dienas, kurā ballīte notiek.

Rezervēšanas laikā jūs varat izvēlēties maksāt tikai avansa summu (35 EUR) vai visu nomas maksu. Ja veicat avansa maksājumu, pārējo summu varat samaksāt skaidrā naudā vai ar karti, ierodoties Super Skypark.

Par visiem citiem rezervēšanas laikā pasūtītajiem pakalpojumiem (papildu pakalpojumi) uzreiz jāsamaksā visa summa.

Ballīšu telpas rezervāciju var atcelt, rezervācijas apstiprinājuma vēstulē klikšķinot uz atcelšanas saites.

Ja apmeklētājs atceļ ballīšu telpas rezervāciju 14 vai vairāk kalendāra dienas pirms pasākuma, samaksātā summa tiks pilnībā atmaksāta. Lūdzu, nosūtiet kompensācijas pieprasījumu uz (temats: kompensācija, saturs: pasūtījuma numurs, pievienot maksājuma uzdevumu.

Ja rezervācija tiek atcelta mazāk kā 14 kalendārās dienas pirms pasākuma, samaksātā summa paliks kā iemaksa un to varēs izmantot, lai rezervētu jaunu telpu 1 kalendārā gada laikā kopš dienas, kad SIA APL Skypark saņēma maksājumu par rezervāciju.